Omdat een deel van Denver International Airport, bij de Amerikaanse stad Denver inderdaad, lijkt te zijn ontworpen in de vorm van een penis, zullen de architecten van deze luchthaven het koninkrijk Gods nooit binnengaan. Net zo min als al die andere zondaars die de Verenigde Staten volplempen met fallussymbolen en andere heidense symboliek. William Tapley, de Amerikaanse 'co-profeet' van de eindtijd, ook bekend als 'Third eagle of the apocalypse', legt het u op YouTube allemaal duidelijk uit.
Reacties (2)
1. Geschreven door Henk Bakker, op 06-06-2011 16:43 Willie (Penis in het Engels) moet nodig eens met het vliegtuig naar Zürich, dan kan hij op het vliegveld Kloten landen.
2. Geschreven door Quirijn Dierenrooden, op 07-06-2011 14:13 Voor Tapley geldt: what's on that man's mind?
Reageer
Wees aardig voor elkaar of je reactie wordt verwijderd!
Voor gelovigen zelf is godsdienst ook geen lolletje: zij moeten onprettige dingen doen of afzien van prettige dingen, zoals het drinken van een Romané Conti, het nuttigen van lichtgerookte ham van wild zwijn, het luisteren naar Mahler, het dragen van kleren naar eigen smaak, het lezen zonder index van verboden boeken, of het naar hartelust copuleren met lieden van een ander of hetzelfde geslacht. In plaats daarvan moeten ze op onprettige tijdstippen naar onduidelijke en irrelevante praatjes luisteren waarin andersdenkenden worden geschoffeerd, tussen ongeschoolde stemmen lelijke liedjes zingen, lichamelijk pijn lijden in rare houdingen en bidden zonder iets terug te horen. Al die ellende omdat oude mannen uit vreemde talen dat eisen in oude teksten die ze zelf niet eens in het origineel kunnen lezen.