HomeArchief Handweigerende docent HvA keert niet terug
Handweigerende docent HvA keert niet terug
donderdag 17 maart 2011
Nourdin Belhadi is niet langer welkom als docent op de Hogeschool van Amsterdam (HvA). Na een bedevaart naar Mekka in 2010 wilde de docent economie vrouwen plotseling geen hand meer geven. Het bestuur van de HvA vond dat dat moest kunnen, zeer tegen de zin van de medezeggenschapsraad en een toenemend aantal studenten, docenten en ander personeel.
Pogingen tot bemiddeling faalden. Omdat er een onwerkbare situatie is ontstaan waarin terugkeer van de docent geen reƫle optie is, gooit bestuursvoorzitter Karel van der Toorn nu de handdoek in de ring. In een verklaring meldde de HvA donderdag open te staan voor alle religies: "Iedereen kan het geloof aanhangen dat hij of zij wil. Maar de onderlinge gedragsregel is dat je in principe allemaal elkaar de hand schudt."
1. Geschreven door Reborn Atheist, op 01-04-2011 20:42 Alleen al vanwege oplichting (2 ton subsidie) zou je zo'n figuur op staande voet moeten ontslaan als docent. Tenzij de hogeschool Oplichting als vak gaat verzorgen.
Reageer
Wees aardig voor elkaar of je reactie wordt verwijderd!