|
Bisschop ziet Zionistisch complot |
|
|
zondag 11 april 2010 |
Giacomo Babini, de gepensioneerde bisschop van Grosseto in Italië, weet het zeker. De aanvallen op de RK Kerk wegens seksueel misbruik van kinderen zijn één groot complot. Daar moeten de Joden wel achter zitten, omdat de aanvallen zo krachtig en geraffineerd zijn. "Zij zijn tegen de kerk, zij zijn haar natuurlijke vijanden. Historisch gezien zijn de Joden de moordenaars van God."

Babini doet zijn uitspraken in een interview op de Italiaanse website Pontifex. Het American Jewish Committee zegt dat Babini gebruikmaakt van "lasterlijke stereotypen, die helaas de ergste christelijke en nazi-propaganda van voor de Tweede Wereldoorlog oproepen." In een reactie op het ontstane internationale tumult ontkent de 81-jarige Babini in een schriftelijke verklaring van de Italiaanse bisschoppen dat er een interview is geweest en dat hem uitspraken "over onze Joodse broeders" worden toegeschreven die hij nimmer heeft gedaan. De bisschoppen laten weten dat de geciteerde beschuldigingen volkomen in tegenspraak zijn met het officiële standpunt van de RK Kerk.
Het is niet de eerste keer dat Babini zich met krasse uitspraken op de website van Pontifex manifesteert. Bij een eerdere gelegenheid verscheen daar zijn beschuldiging dat de Joden de holocaust uitbuiten. Ook liet hij zich kritisch uit over homoseksualiteit, aldus het Britse dagblad The Guardian over deze kwestie.
Zie ook
Gotspe
|
| Wees aardig voor elkaar of je reactie wordt verwijderd! |
Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6 AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com All right reserved
|