|
Rel rond rokende en zuipende Jezus |
|
|
zondag 21 februari 2010 |
In de overwegend katholieke Indiase deelstaat Meghalaya is met afgrijzen gereageerd op een afbeelding van Jezus met een sigaret en een blikje bier in zijn hand. Het plaatje staat in een lesboek over taal bij de letter 'i' en is voorzien van het woord 'idol', wat zowel idool als afgodsbeeld kan betekenen. De leerlingen is gevraagd het lesboek in te leveren.

Aartsbisschop mgr. Dominic Jala van Shillong, de hoofdstad van de deelstaat, is woedend. Volgens hem zijn de katholieken "diep geschokt en beledigd door de verwerpelijke afbeelding van Jezus". Tegen de uitgever in New Delhi en de distributeur zijn aanklachten ingediend. De uitgever hangt een straf boven het hoofd wegens het beledigen van religies. De rooms-katholieke kerk weert het boek van haar scholen, de protestantse kerk eist excuses van de uitgever.

Wijn meer dan genoeg
Algemeen is de verwachting dat Zijn traditionele imago als liefhebber van wijn van dit incident geen schade zal ondervinden.
 Â
1. Geschreven door Peter, op 24-02-2010 10:06 Wat dan te zeggen van Jezus met een joint? http://image.rotteneggs.com/r3/cache_images/80/801561.jpg |
|
| Wees aardig voor elkaar of je reactie wordt verwijderd! |
Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6 AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com All right reserved
|