Home arrow Archief arrow Sharia in Atjeh gaat over lijken
Sharia in Atjeh gaat over lijken Afdrukken
maandag 14 september 2009
Het regionale parlement van de Indonesische provincie Atjeh stemde vandaag in met strengere islamitische wetgeving. Door het parlementsbesluit lopen gehuwden die overspel plegen binnenkort de kans te worden gestenigd tot de dood erop volgt. Ongehuwden krijgen voor hetzelfde vergrijp honderd stokslagen.

Steniging in Iran

De Indonesische provincie Atjeh is streng islamitisch en semi-autonoom en had de sharia al deels ingevoerd, waardoor moslims geen alcohol mogen drinken en vrouwen verplicht zijn een hoofddoek te dragen. De straffen voor alcoholgebruik, gokken en verkrachting worden vanaf oktober flink verzwaard. Op homoseksualiteit komt acht jaar gevangenisstraf te staan. Mensenrechtenorganisaties en de vice-gouverneur van Atjeh zijn fel tegen de nieuwe straffen.



  Reacties (1)
1. Geschreven door Reborn Atheist, op 14-09-2009 20:06
"Op homoseksualiteit komt acht jaar gevangenisstraf te staan". 
Als ze eindelijk door hebben dat sexuele geaardheid geen ziekte is en dus "ongeneeslijk" zal na die 8 jaar wel zeker automitisch weer 8 jaar gevangenis volgen. 
 
Ook hanen en andere dieren waarbij homosexualiteit optreedt.

Reageer
Wees aardig voor elkaar of je reactie wordt verwijderd!
Naam:
Reactie:

MathGuard security question, please solve:
3           9CH      
4 R    2    5     T8Q
9BY   CGN   OC6      
  N    7    O U   5OQ
  N         HLO      

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Vorige   Volgende >
Advertisement
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval