De mindere kanten van herrijzenis

Pastor hongert zich dood voor herrijzenis
Home
Rouvoet: ChristenUnie discrimineert niet Afdrukken
zondag 18 november 2007

Homo's kunnen wel bestuurder bij of volksvertegenwoordiger van de ChristenUnie worden. Zolang ze maar Gods Woord onderschrijven en op basis daarvan politiek willen bedrijven. Dat zei partijleider André Rouvoet van de ChristenUnie zaterdag tijdens het partijcongres. Hij uitte harde kritiek op het Amsterdamse deelraadslid Yvette Lont, die homoseksuelen uit functies wil weren. Lont heeft de partij "ernstige schade" toegebracht, vindt Rouvoet. "Ze heeft ongenuanceerd en onzorgvuldig gehandeld, en dat betreur ik zeer."

André Rouvoet op schoolbezoek tijdens Dag van het respect

Rouvoet zei zich verder te ergeren aan het verwijt dat de ChristenUnie zou discrimineren. "De ChristenUnie sluit geen mensen uit om wie zij zijn. We laten ons de beschuldiging van discriminatie niet aanleunen. Het raakt me en ik word boos als gezegd wordt dat de ChristenUnie homo's wil weren."
Het partijbestuur gaat een speciale commissie in het leven roepen die moet adviseren hoe bestuurders en politici van de partij aangesproken kunnen worden op hun leefwijze. Deze commissie zal voor de zomer advies uitbrengen.

Zie ook
Kanttekeningen van het COC bij de stellingname van André Rouvoet




  Reacties (2)
1. Geschreven door Johan de Jong, op 19-11-2007 06:07
Zie je wel nuchter verstand lost alles op!
2. Geschreven door John, op 19-11-2007 19:56
Dat staat nog te bezien. Als Rouvoet de waarheid spreekt is er onlangs in Wageningen iets behoorlijk mis gegaan. Als daarentegen de steunfractie in Wageningen vindt dat ze juist heeft gehandeld, zijn de uitspraken van Rouvoet niet houdbaar. 
Het is het een of het ander, beide is niet mogelijk. 
Niet te vroeg juichen dus, zou ik zeggen. Eerst maar eens het advies van de ingestelde commissie afwachten en dan zien hoe de CU daar in de praktijk mee om gaat.

Reageer
Wees aardig voor elkaar of je reactie wordt verwijderd!
Naam:
Reactie:

MathGuard security question, please solve:
 O          2        
7F     I    O F   SM2
 7    EGG   LQU      
 I     I      T   8J6
PQF           E      

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Vorige   Volgende >

Nieuwste reacties

Ermelo houdt vast aan vloekver...
Hoewel de gewraakte religieuze wandtekst nog steeds in het g...
02/05/12 19:54 Meer...
Van Liesbeth

Hoe God verdween uit de Tweede...
@Luitzen. Door de laatste ontwikkelingen gaan er toch wel s...
28/04/12 23:44 Meer...
Van Henk Bakker

Weet je wetje, Said
Wat niet bestaat kan niet belasterd worden!
26/04/12 14:31 Meer...
Van Copson

Weet je wetje, Said
Binnenkort verkiezingen en met de verdere neergang van het C...
23/04/12 23:16 Meer...
Van Luitzen

Hoe God verdween uit de Tweede...
Het CDA staat nu nog maar op 12 zetels en ze gaan niet naar ...
20/04/12 12:05 Meer...
Van Luitzen

Godsdienstellende

Het paradijs

Voor gelovigen zelf is godsdienst ook geen lolletje: zij moeten onprettige dingen doen of afzien van prettige dingen, zoals het drinken van een Romané Conti, het nuttigen van lichtgerookte ham van wild zwijn, het luisteren naar Mahler, het dragen van kleren naar eigen smaak, het lezen zonder index van verboden boeken, of het naar hartelust copuleren met lieden van een ander of hetzelfde geslacht. In plaats daarvan moeten ze op onprettige tijdstippen naar onduidelijke en irrelevante praatjes luisteren waarin andersdenkenden worden geschoffeerd, tussen ongeschoolde stemmen lelijke liedjes zingen, lichamelijk pijn lijden in rare houdingen en bidden zonder iets terug te horen. Al die ellende omdat oude mannen uit vreemde talen dat eisen in oude teksten die ze zelf niet eens in het origineel kunnen lezen.


August Hans den Boef in
Seculier Nederland
 

Zoeken

Direct naar Twitter

Blijf geïnformeerd met RSS

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval